Rada Manojlovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZVANICNI FORUM RADE MANOJLOVIC
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D

Ići dole 
+5
StEfAn.94
BARBARA
* Danche *
Djole_STAR_
Dacka
9 posters
AutorPoruka
Dacka

Dacka


Posts : 12
Join date : 14.09.2009
Age : 29
Location : Nowi Sad

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimePon Sep 14 2009, 08:13

Dobar dan swima. Ja sam Danijela. Nadimak: Dacka. Inace sam Krasiwa, al' obozawam i Radu! Mnogo mi se swidjaju njene pesme i njeno pewanje, i bla bla... Uglawnom wolim je Very Happy I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milanstan.freeforums.org
Djole_STAR_

Djole_STAR_


Posts : 184
Join date : 28.06.2009
Age : 32
Location : Kraljevo

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeUto Sep 15 2009, 02:05

Dacka ::
Dobar dan swima. Ja sam Danijela. Nadimak: Dacka. Inace sam Krasiwa, al' obozawam i Radu! Mnogo mi se swidjaju njene pesme i njeno pewanje, i bla bla... Uglawnom wolim je Very Happy I love you


welcome!!!
Nazad na vrh Ići dole
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeUto Sep 15 2009, 04:11

Jao najjaci naslov Laughing

Dobrodoslica Dacka, polako se krasive okupljaju i kod nas, ako, ako, svi su dobrodosli Smile

veliki pozz za tebe
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
BARBARA
Admin
BARBARA


Posts : 487
Join date : 09.05.2009
Age : 33
Location : Coca-Cola mehuric...

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeSre Sep 16 2009, 04:50

Dobro doslaaaa Dackaaa... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milanstan.freeforums.org
StEfAn.94

StEfAn.94


Posts : 2991
Join date : 23.07.2009
Age : 30
Location : Požarevac

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeSub Sep 19 2009, 04:31

Dobro dosla Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragana96

Dragana96


Posts : 999
Join date : 24.06.2009
Age : 27
Location : Pedeset puta na isto mesto!!

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeSub Sep 19 2009, 05:44

Dobro dosla
Nazad na vrh Ići dole
j0wana_95

j0wana_95


Posts : 3754
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Location : P0zArEvAc

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeSub Sep 19 2009, 22:55

dobro doslaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Thadel

Thadel


Posts : 1790
Join date : 26.06.2009
Age : 35
Location : Svajcarska / RS: BiH, Brcko

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeSub Sep 19 2009, 23:00

Dobro nam dosla Dacka !
Nazad na vrh Ići dole
*Jecka91*

*Jecka91*


Posts : 78
Join date : 26.06.2009

Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitimeNed Sep 27 2009, 23:31

DOBRODOSLA DACIMIRKAA ........BUDI NAM REDOVAN GOST KAO JA NPR. AHAHAAHH SALIIM SEE BUDI BOLJA OD MENE Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D   Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bla bla bla, ja sam ta i taaaa, hahahah... ne wolim owaj pocetak, al shta cu... pa ajd i ja da se predstawim :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rada Manojlovic :: Dobrodosli na forum :: Dobrodosli-
Skoči na: