Rada Manojlovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZVANICNI FORUM RADE MANOJLOVIC
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 O meni (nercii )

Ići dole 
+4
Dragan
buby
j0wana_95
nercii
8 posters
AutorPoruka
nercii




Posts : 1
Join date : 13.07.2010

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeUto Jul 13 2010, 10:15

Ja se zovem Nermina imam 13 gdoina zivim u sarajevu luda msa po prirodi znaci jako sam ovisna o slikanju i o muzici sretno zaljubljeena. I love you Volim da slusam radu posbeno pjemsu sase matice i nje mesaj mesaj i 10 ispod 0 a mada i volim bolje oan nego ja. sta jso da kazem o sebi velika sam swadjalica i jako sam osetljivaa na gluposti.bezobrazna i razmazena u srcu djete mada se smatram velikom sada ce mi ako bog da 20 augusta 14 goodina. Vrlodbrasam ucenica sada cu u 8 osmi razred planiram
upisati srednju frizersku. slusam narodnu muziku po horoskopu sam lav ijao sto brblja ajde cao... Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
j0wana_95

j0wana_95


Posts : 3754
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Location : P0zArEvAc

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeUto Jul 13 2010, 10:17

ahahahhahahahaha neryyy dowoljno je bre da kazes odakle si i kolko imas godina hahahahhahahahah inace welcome Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
buby
Admin
buby


Posts : 2433
Join date : 26.06.2009
Age : 31

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeUto Jul 13 2010, 10:42

hahhaa...dobrodosla....samo sto kaze jovana ne moras pisat celu biografiju,zelim ti odlican provod ovde na forumu...ali kakva je ovde ekipa ne sumljam u to da ce ti biti zabavno sa nama....sto vise Radinih fanova na okupu to bolje....pozzzzz caos
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/manojlovicrada
Dragan
Moderator
Dragan


Posts : 1582
Join date : 30.10.2009
Age : 31
Location : Austrija (RS: Bijeljina)

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeUto Jul 13 2010, 10:51

Dobrodosla Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
krasiwa_mica

krasiwa_mica


Posts : 949
Join date : 30.06.2009
Age : 32
Location : Smederevo

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeUto Jul 13 2010, 11:04

Dobrodošlica i od mene Wink.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/mica.krasiwastankovic?ref=tn_tnmn
j0wana_95

j0wana_95


Posts : 3754
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Location : P0zArEvAc

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeUto Jul 13 2010, 11:05

buby ::
hahhaa...dobrodosla....samo sto kaze jovana ne moras pisat celu biografiju,zelim ti odlican provod ovde na forumu...ali kakva je ovde ekipa ne sumljam u to da ce ti biti zabavno sa nama....sto vise Radinih fanova na okupu to bolje....pozzzzz caos
cheers cheers potpuno se slazem sa tob0o0om Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dragana96

Dragana96


Posts : 999
Join date : 24.06.2009
Age : 27
Location : Pedeset puta na isto mesto!!

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 05:33

WELWCOME
Nazad na vrh Ići dole
StEfAn.94

StEfAn.94


Posts : 2991
Join date : 23.07.2009
Age : 30
Location : Požarevac

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 06:08

oooooooo koga ja to vidim, pa dobro dosla neriiiiiiiii Smile) otkud tebe ovde? Razz
Nazad na vrh Ići dole
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 07:27

hahahaha, e ovo se vidi da je moja Bosanka, hahaha, kod nas niko normalan, sve ludi ljudi Razz
Dobro nam doslaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
Sponsored content





O meni (nercii ) Empty
PočaljiNaslov: Re: O meni (nercii )   O meni (nercii ) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
O meni (nercii )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rada Manojlovic :: Dobrodosli na forum :: Dobrodosli-
Skoči na: