Rada Manojlovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZVANICNI FORUM RADE MANOJLOVIC
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DanijelDMZJ Pozdrav

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
DanijelDMZJ

DanijelDMZJ


Posts : 543
Join date : 27.06.2009
Age : 31

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeSub Jun 27 2009, 09:33

Zdravo svima...kao sto negde napisah forum je extra...Ne,nije extra nego je strava...Nadam se da cemo se lepo druziti!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Inace zovem se Danijel,obozavam Radu...Najvise na svetu volim Radu,Seku,Dulce Mariju,Aleksandru Bursac...Pa cisto da znate!!!
Nazad na vrh Ići dole
DanijelDMZJ

DanijelDMZJ


Posts : 543
Join date : 27.06.2009
Age : 31

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeSub Jun 27 2009, 13:25

Narode...idem ja da spava...bio sam malo vredan pa sam otvorio par tema i napisao par postova...Sutra ću doći na forum oko 13h da se malo zabavim pa da znate...Pozdravljam vas!!!
Nazad na vrh Ići dole
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeSub Jun 27 2009, 22:07

Dobrodosao Danijele Wink Hvala jos jednom za forum, trudimo se svi zajednickim snagama da ga uredimo sto je bolje moguce, da bude sto bolje jer Rada samo takav i zasluzuje Wink
I ja se nadam da cemo se fino druziti i da cemo provoditi lijepe trenutke ovdje, jedni sa drugima i sa Radom Wink Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
DanijelDMZJ

DanijelDMZJ


Posts : 543
Join date : 27.06.2009
Age : 31

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeNed Jun 28 2009, 02:33

Hoćemo,sigurno...Trudićemo se...Bar se ja trudim da svaki post lepo otkucam sa razumevanjem...xexe...Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Moderator
Luka


Posts : 113
Join date : 24.06.2009

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeNed Jun 28 2009, 02:56

Dobro Dosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
DanijelDMZJ

DanijelDMZJ


Posts : 543
Join date : 27.06.2009
Age : 31

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeNed Jun 28 2009, 03:00

Hvala...Bolje vas našao
Nazad na vrh Ići dole
Rita

Rita


Posts : 79
Join date : 22.07.2009
Age : 29
Location : Subotica

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeČet Jul 23 2009, 00:22

Welcome... Smile
Nazad na vrh Ići dole
DanijelDMZJ

DanijelDMZJ


Posts : 543
Join date : 27.06.2009
Age : 31

DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitimeNed Jul 26 2009, 07:07

Welcome i tebi...xex...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DanijelDMZJ Pozdrav Empty
PočaljiNaslov: Re: DanijelDMZJ Pozdrav   DanijelDMZJ Pozdrav Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DanijelDMZJ Pozdrav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav
» Pozdrav!
» Pozdrav
» Pozdrav
» Pozdrav od Rusije / Привет из России

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rada Manojlovic :: Dobrodosli na forum :: Dobrodosli-
Skoči na: