Rada Manojlovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZVANICNI FORUM RADE MANOJLOVIC
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pitanja i predlozi

Ići dole 
+10
Nexy95
Dragan
Thadel
Dragana96
krasiwa_mica
Kika
buby
dr.corovic
$τ€∫µ №❶
* Danche *
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeUto Avg 25 2009, 03:44

Ukoliko imate neka pitanja, problem ili prijedloge mozete da nam postavite ovdje, a mi cemo se potruditi da vam u sto kracem roku odgovorimo, pomognemo i razmotrimo moguci prijedlog Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
$τ€∫µ №❶

$τ€∫µ №❶


Posts : 9
Join date : 02.09.2009
Age : 27
Location : Kladovo, Srbija

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeUto Okt 13 2009, 08:38

Predlazem da otvorite neku galeriju gde mozete postaviti Radine slike.
Nazad na vrh Ići dole
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeUto Okt 13 2009, 23:49

Postoji ta galerija Wink

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
dr.corovic




Posts : 2
Join date : 01.07.2010

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeČet Jul 01 2010, 20:26

Postovani, drago mi je, da ste ste me uclanili u Forum Rade Manojlovic. Ja se o njenom napredovanju vec godinama interesujem, a ponaosob otkako sam dosao do saznanja, da je prijteljica tj. devojka Milana Stankovica, koga ja posebno i osobito postujem i od pocetka njegovih nastupa pratim i simpatisem.Ubedjen sam, da oni dvoje su stvoreni tj. bogomdani jedno za drugo i ako ostanu zajedna, da ce imati velikih uspeha. Nadam se da ce ostati duze vremne zajedno, jer ce zajedno imatii veliki uspeh.Ne samo Rada, vec i Milan nose harizmu u sebi. Pozdravljam Radino podzavanje Milana u dnevnoj stampi i da cvrsto stoji uz njega. Jako mi je zao, da je doslo do nesuglasica izmedju Milana i uprave Granda, alui nadam se, da ce sledecih dana sve nesuglasice biti regulisane i da cemo Milana uskoro imate srece i zadovoljstva, da ponovo gledamo na sceni. Ja bih posebno bio zadovoljan i verujte mi i sretan ako bi ih mogli videti jednog dana da zajedno nastupe,kao onda kada su skupa zapevali "gde si da si moj golube". Porucite Radi, da je to bilo jako dirljivo i da su me odusevili iako je ocito njoj milo nezgodno kada je na sceni na kraju i poljubio, ali ako. Da biste snali, da se ne radi o mladjoj osobi, napominjem Vam, da sam ja penzioner i da imam bogatu karijeru, tj. ja sam radio u inostranstvu, na fakultetu, asada sam aktivan lokalni politicar. Toliko za sada, na kraju mnogo pozdrava Vama svima, a molim Vas isporucite moje srdacne pozdrave g-djici Radi i porucite joj, da ostane jaka i konsekventna kao sto je bila i do sada. Sa postovanjem D.Corovic
sada .
Nazad na vrh Ići dole
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Jul 02 2010, 05:46

Drago mi je da ste ostavili ovako bogato i lijepo misljenje i komentar i o Radi i o Milanu, drago mi je da ste nam se pridruzili, da cete zajedno sa nama podrzavati Radu i dalje u onome sto ona radi Very Happy
Naravno, bice joj ovo prenijeto, budite bez brige i sigurna sam da ce joj biti drago sto ima jos ozbiljnih ljudi koji prate njen rad i podrzavaju je svim srcem.

Veliki pozdrav za Vas od mene i svih vlanova foruma Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
dr.corovic




Posts : 2
Join date : 01.07.2010

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Jul 02 2010, 06:42

postovani clanovi foruma, zahvaljujem se na brzom odgovoru, i raduje me da cenite moje misljanje. Ali moram vam saopstiti, da Rada i medju mojim poznanicima uziva visoku ocenu, narocito od kada je jednodusno podrzala Milana,pa bez obzira na eventualno njegov veci prohtev. Napominjem vam, ukoliko vas forum potrebuje neku finansijsku potporu,ja sam spreman priskociti, i to bez ikakvih kontra prohteva. Imam jednu molbu na g-djicu Radu,tj. da ostane uz Milana ida ga moralno podrzi, jer meni se cini, da on to u ovom momentu potrebuje.Ponavljam, zelim joj sve najbolje i napredak u njenim nastojanjima. Sa postovanjem D.Corovic
Nazad na vrh Ići dole
buby
Admin
buby


Posts : 2433
Join date : 26.06.2009
Age : 31

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Jul 02 2010, 07:36

Pre svega dobrodosli na forum,i svaka vam cast na svim lepim recima i o Radi i o Milanu...lepo je sto imaju ovakvu podrsku,kako sa nase tako i sa vase strane.Jos jednom svaka vam cast.Veliki pozdrav za vas i vase drustvo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/manojlovicrada
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSub Jul 03 2010, 09:48

Nema na cemu, tu smo da pozelimo dobrodoslicu novim clanovima, da se druzimo, i naravno, da sa svojim istomisljenicima podrzimo Radu, bez obzira na sve, da otvorimo oci ljudima koji imaju neke predrasude o njoj, i da je, lijepim rijecima, branimo od ruznih komentara, nadam se da se slazete sa mnom. Drago mi je da ima jos mnogo ljudi koji dijele Vase misljenje. Hvala Vam i na tome sto zelite da nam i finansijski pomognete da ovaj forum izgleda sto bolje.
Jos jednom dobro nam dosli, i sigurna sam da cemo se lijepo druziti Very Happy
Veliki pozdrav za Vas
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
Kika

Kika


Posts : 3
Join date : 28.07.2010

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSre Jul 28 2010, 07:50

Mogu li da pitam da li je rada na ovom forumu ? Wink
Nazad na vrh Ići dole
buby
Admin
buby


Posts : 2433
Join date : 26.06.2009
Age : 31

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSre Jul 28 2010, 09:37

Rada je upoznata sa postojanjem i radom ovog foruma...i u skladu s tim je i registrovana,ali koliko znam jos nije dolazila,ugl ovo je najaktivniji forum posvecen Radi koji trenutno postoji,a mi se trudimo da tako i ostane Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/manojlovicrada
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSub Avg 14 2010, 01:46

Rada je upoznata sa forumom, registrovana, i bila je jednom, ali ima jako malo slobodnog vremena zbog obaveza, tako da ne moze bas da dolazi kako bismo mi voljeli... tako cesto...
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
krasiwa_mica

krasiwa_mica


Posts : 949
Join date : 30.06.2009
Age : 32
Location : Smederevo

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePon Dec 13 2010, 19:46

Jel' moze neko da mi napise u inbox kako se ovde menja e-mail adresa na profilu?Telekom mi je menjao mail pa ne bih da ostanem bez svog profila Wink...pleeeease
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/mica.krasiwastankovic?ref=tn_tnmn
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeUto Dec 14 2010, 10:31

Nisam sigurna kako mozes ti da promijenis sama sebi (ako i mozes promijeniti...) ako hoces ja cu ti promijeniti, samo mi na pm posalji mail Wink Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
Dragana96

Dragana96


Posts : 999
Join date : 24.06.2009
Age : 27
Location : Pedeset puta na isto mesto!!

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Dec 17 2010, 23:44

Danche mozes da stavis neshto shto asocira na zimu,novogodishnje praznikee....
Nazad na vrh Ići dole
Thadel

Thadel


Posts : 1790
Join date : 26.06.2009
Age : 36
Location : Svajcarska / RS: BiH, Brcko

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSub Dec 18 2010, 04:45

Ja imam jedan predlog.
Vidim da je podforum "Slike" otvoren za sve clanove foruma!
Pa sada ja bih predlozio da zatvorite Slike a da otvorite Nastupe. Jer u Nastupima uglavnom samo imaju youtube snimci, i to sad onako nista nije posebno, da se treba zatvoriti jer ko bi ukrao youtube snimke? To mi je samo malo glupo ... Ostalo je OK ...
Nazad na vrh Ići dole
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSub Dec 18 2010, 22:03

@Dragana, vidjecu da promijenimo kompletan izgled i da bude asocijacija na zimu, ovih dana, cim budem imala vremena...

@Miki Najmanji problem je otvoriti snimke, ali ne znam da li ima potrebe zatvarati slike
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
cole
Gost




Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: inf   Pitanja i predlozi Icon_minitimePon Jan 17 2011, 04:36

Kako je moguce Radmilu kontaktirati? Moj prijatelj hoce da je unajmi za proslavu rodjendana u Svajcarskoj?
Nazad na vrh Ići dole
Thadel

Thadel


Posts : 1790
Join date : 26.06.2009
Age : 36
Location : Svajcarska / RS: BiH, Brcko

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePon Jan 17 2011, 05:03

Ja bih ti predlozio da joj napises privatnu poruku na fejsu ili tako nesto. Mada treba se tu sa Dankom dogovorit il tako nesto......
Nazad na vrh Ići dole
Dragana96

Dragana96


Posts : 999
Join date : 24.06.2009
Age : 27
Location : Pedeset puta na isto mesto!!

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePon Jan 17 2011, 05:53

Preko njenog menadzera;-))
Ako hoces dacu ti informacije kako da kontaktira Saleta ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Moderator
Dragan


Posts : 1582
Join date : 30.10.2009
Age : 31
Location : Austrija (RS: Bijeljina)

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePon Jan 17 2011, 07:36

cole ::
Kako je moguce Radmilu kontaktirati? Moj prijatelj hoce da je unajmi za proslavu rodjendana u Svajcarskoj?

kao sto je vec dragana rekla to ide preko njenog menadzera (sase djurica) mi ti mozemo dati njegov broj telefona pa da stupite s njim u kontakt Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nexy95




Posts : 2
Join date : 31.08.2011

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimeSre Avg 31 2011, 09:04

Cao ljudi! Meni je licno Rada vrlo slatka,jer je za kratko vreme dosta slave stekla,a i iskreno,ima honorar kao neke zvezde koje su na sceni mnogo duze od nje... Inace,ja pisem tekstove,ali jos se nisam bas probio,pa bih voleo da dobijem kontakt mail nje ili njenog menadzera,da bih je kontaktirao(posto sam cuo da sprema album) da vidim,mozda mogu da joj napravim koji hit... U koliko imate mail,broj nje ili Saleta,voleo bih da ih dobijem... hvala unapred... pozz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Danijela_85@hotmail.com




Posts : 1
Join date : 01.12.2011

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Dec 02 2011, 00:14

Veliki pozdrav za sve forumase i ceo tim koji je osmislio ovaj forum Smile

Rada je za kratko vreme postigla ogroman uspeh ,ali i dalje sasvim prirodno koraca po zemlji.
Njena neposrednost ,spontanost i osmeh plene.
Imala bih jedno pitanje za Vas,a koje se tice bas Radinoh osmeha. Kako i sama zelim da korigujem odredjene nepravilnosti na zubima,iskreno me zanima ko je bio zaduzen za Radin blistavi osmeh? Citala sam da je prvu korekciju,neposredno posle takmicenja za Zvezde granda,radila u jednoj stomatoloskoj klinici na Bezanijskoj kosi,te sam ubrzo saznala da se radi o doktorki Ljiljani Vujovic. Prosle godine je po drugi put posetila stomatologa jer je kako i sama kaze zelela trajnije resenje od faseta koje joj je spomenuta doktorka odradila ,i da svoje ,po njenom misljenju,sitne subice ,koriguje. Slozicete se ,rezultat druge posete je fantastican,ona pleni Smile Radi se,po njenim navodima o bezmetalokeramickim krunicama ,za ciji je izgled,kako iz stampe saznajem, zasluzan timski rad stucnjaka, Dr.Ivana & Dr.Zorana Vucetica ( Zlatiborska 26, Zemun ) i Mise Petronijevica ( EliteDentalStudio, City Passage, Beograd ) .
Najlepse Vas molim ,da mi ove navode proverite i potvrdite ,ukoliko su istiniti,jer bi ste mi zaista time mnogo pomogli. Cenim da takvu informaciju Rada ne krije,jer se ne radi samo o estetskom momentu vec i onom koji se tice zdravlja,te da bi mi svojom informacijom mnogo pomogla.
Znaci,ko je zaduzen za Radin blistavi osmeh,koji je korigovan poslednjom posetom stomatologu ? da li je to tim ljudi koji sam i sama navela ?
Unapred vam hvala i srdacan pozdrav !!!!
Nazad na vrh Ići dole
* Danche *
Admin
* Danche *


Posts : 4207
Join date : 08.05.2009
Age : 35
Location : BIH, RS, Semberija, Bijeljina

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Dec 02 2011, 01:28

Odgovor u inboksu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://manojlovicrada.serbianforum.info
Thadel

Thadel


Posts : 1790
Join date : 26.06.2009
Age : 36
Location : Svajcarska / RS: BiH, Brcko

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Dec 02 2011, 08:33

Predlog: Da se malo stavi novi look. :-)
Nesto u stilu sa slikama za "Marakanu" koje su snimljene ili slike koje ce se uskoro izdati za album. ;-)
Nazad na vrh Ići dole
buby
Admin
buby


Posts : 2433
Join date : 26.06.2009
Age : 31

Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitimePet Dec 02 2011, 11:09

za to moramo pricekat da dobijemo original slike i da danka uhvati vremena Razz ....ipak je vreme ispita i tako to...ali slazem se da bi trebao novi look
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/manojlovicrada
Sponsored content





Pitanja i predlozi Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi   Pitanja i predlozi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja i predlozi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rada Manojlovic :: Dobrodosli na forum :: Pravila/Pitanja/Pohvale/Predlozi/Kritike-
Skoči na: